Agnieszka Murak

Agnieszka Murak

Agnieszka jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Bratysławie w pracowni fotografii Miloty Havránkovej oraz Wyższej Szkoły Filmowej FAMU w Pradze. Jest również autorką wszystkich zdjęć w portfolio Metka Studio.

Agnieszka o sobie:

Praca komercyjna spycha mnie od lat w stronę portretu ale to co przyciąga oko i serce to fotografia dokumentalna. Pozostaję z nadzieją, że będzie ona wciąż ważna dla ludzi i w jakiejkolwiek nowej czy klasycznej formie będzie nam opowiadać świat w którym żyjemy.

Więcej niekomercyjnych prac Agnieszki można znaleźć na jej prywatnej stronie www.agamurak.com

Paweł Murak

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dużą część zawodowej kariery spędził zajmując się kluczowymi klientami w agencji K2. 

Metka Studio, którego był współzałożycielem, wciągnęło go na tyle mocno, że w 2009 roku zdecydował się pożegnać z karierą menadżerską i zainwestować swój czas oraz energię w rozwój studia. Paweł zajmuje się maketingiem, sprzedażą, obsługą klientów, organizacją sesji, sprawami technicznymi i sprzętowymi. Jego wieloletnie doświadczenie i obycie biznesowe jest bardzo przydatne w codziennych kontaktach z klientami biznesowymi.

Prywatnie Paweł jest zapalonym kolarzem amatorem.

Menu