Nasz zespół

Agnieszka Murak fotograf Metka Studio

AGNIESZKA MURAK

Odpowiada za lwią część naszego portfolio i to ją najczęściej spotkacie za aparatem na sesjach portretów biznesowych i zdjęć wizerunkowych oraz fotografii reklamowej.

Potrafi nawiązać kontakt z najbardziej zestresowanymi modelami i znaleźć atrakcyjne kadry w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach.

Agnieszka o sobie: Jakby na to nie patrzeć praca jest moim hobby 🙂 Ale… jazda konna zawsze, w każdych warunkach i w każdej ilości i z każdym wierzchowcem. Wyścigi sercowa przypadłość, rodowody i historie polskich klaczy arabskich – historia piękna wspanialsza niż historia sztuki. Hodowla koni w teorii, a w praktyce hodowla jednego konia – pięknego araba Miłka.

Oprócz działalności komercyjnej wspiera też swoim talentem innych artystów (projektanci mody, twórcy wizualni, aktorki i aktorzy, itp.) – zdjęcia można zobaczyć na jej prywatnej stronie www.agamurak.com

PAWEŁ MURAK

Chociaż związany z fotografią od liceum pierwszą 10 lat zawodowego życia poświęcił obsłudze kluczowych klientów biznesowych w agencji marketingowej zarządzając na koniec 40 osobowym zespołem.

W Metka Studio również odpowiada za całokształt kontaktów z klientami ale także fotografuje – jego specjalnością jest fotografia korporacyjna oraz zdjęcia produktowe. Spotkacie go także na sesjach z Agnieszką w roli asystenta.

Paweł o sobie: W robieniu zdjęć najbardziej lubię zaskoczenie jakie maluje się na twarzach niektórych klientów, kiedy okazuje się, że wbrew ich dotychczasowemu doświadczeniu jednak mogą wyjść dobrze na zdjęciu – to zdecydowanie najbardziej satysfakcjonujący element tej pracy.

Od wielu lat większość wolnego czasu spędza na rowerach – szosowym i grawelowym przejeżdżając co roku około 10 000 km, najczęściej w towarzystwie innych zapaleńców i fanów tego sportu.

Pawel Murak Metka Studio